Hliníková okna a dveře

Dodáváme hliníkové stavební prvky: venkovní dveře,okna, výlohy a příčky.
Hliníkové prvky vznikají na základě systému dodávaných renomovanými výrobci profilů. Lehké konstrukce a maximální využití prosklení, dávají možnost provedení těch nejodvážnějších architektonických konstrukcí.

výlohy Výlohy

Výlohy prodejen vyrobené z hliníku jsou k dostání v pestré paletě barev, umožňují individuální přizpůsobení výlohy charakteru a sortimentu každé firmy a odlišení prodejny od konkurence. Jsou vyrobené na základě speciálních systémů, zaručují lehkou konstrukci a maximální využití prosklení, což dovoluje získávat větší prostor pro expozici. Za účelem dalšího zvýšení atraktivity a pohodlí nákupů je možné namontovat výlohu s automatickými dveřmi. Takové řešení rozhodně zlepšuje užitkové vlastnosti prostor, činí jej dostupnějším např. pro osoby s omezenými možnostmi pohybu.

Vchodové dveřeVchodové dveře

Hliníkové dveře spojují vysoké tepelně-izolační parametry a ochranně-bezpečnostní vlastnosti s neopakovatelným elegantním designem. Zajímavá geometrie vzorů a tvarů a velký výběr dostupných modelů to jsou hlavní přednosti hliníkových dveří OKNOPLAST. Rozlišujeme tři typy dveřních výplní: oboustranně překrývající konstrukci, jednostranně překrývající konstrukci a výplň vsazenou do rámu křídla. Nabízíme širokou paletu barev dýh od firmy Renolit AG.

Dveře na terasuDveře na terasu

Energoúsporné dveře a okna na terasu HST a PSK, to je nejnovější nabídka společnosti OKNOPLAST v oblasti hliníkových oken a dveří určených pro rodinné domy. Různé tvary profilů umožňují tvoření štíhlých a pevných konstrukcí, což ve spojení s velkým výběrem barev standardní palety a s možností použít nestandardní skla dovoluje realizaci neopakovatelných architektonických vizí. 

Nabídka pro developeryNabídka pro developery

Nabídka hliníkových konstrukcí oken a dveří určená pro developerský trh zahrnuje následující skupiny výrobků: fasády, prodejní přízemí a dělící příčky. Jedná se o lehké konstrukce s možností použití velkých prosklených ploch, což dává realizační prostor celé škále odvážných nápadů v oblasti skleněných konstrukcí.

Chcete se nás na něco zeptat?

Napište nám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)